ORION 1+1

POZOSTAŁE ROZMIARY NA ZAMÓWIENIE TUTAJ:
Stan magazynu w tabelce poniżej

Pokrowiec :

Wymiar materaca :

Dostępność: Na magazynie


 
Początkowa cena 605 zł
Cena Brutto 442 zł

 
TOWARY OD RĘKI dostawa do 24 godzin - warunki tutaj
Rozmiar i pokrowiecStan magazynuCena  
Magnetoterapia Aloe, 80x200 cmIlość 16 szt442 zł szt
Rozmiary nie podane w tabelce mają dłuższy termin dostawy. Więcej informacji tutaj.

OPIS MATERACA:

Wygodny dwustronny materac wyprodukowany z dwóch pianek o wysokiej jakości. Obie części nie są klejone co zapewnia lepszą wentylację oraz higienę łóżka. Dzięki niesklejonym częściom materaca można go rozdzielić i na przykład odkurzyć co zwiększy higieniczność materaca. Obie strony po złożeniu dobrze się trzymają ze względu na wycięcia w kształcie ząbków, które zachodzą do siebie, a jednocześnie zapewniają przyjemną sprężystość. Obie strony materaca są wykonane w 5 strefach anatomicznych, które są pomocne w celu uwolnienia napięcia mięśniowego podczas snu. Materac jest wyprodukowany z materiałów posiadających certyfikat.


Rozmiary można dowolnie kombinować.

Oferta obejmuje 2 sztuki materacy.


ROZŁOŻENIE STREF ANATOMICZNYCH:

5 stref anatomicznych

 

PARAMETRY MATERACA:

materiał: PUR pianka
twardość:H3 (zakres 1-5)
grubość:14 cm
nośność:125 kg
pokrowiec:MagnetoTerapia Aloe, MagnetoTerapia Plus - zdejmowany, z możliwością prania w temperaturze 60°C
proponowane ułożenie:stelaż bez regulacji lub stelaż z regulacją
pakowanie:pakowano próżniowo
gwarancja:3 lata
dostępność:do 10 dni roboczych

 

CERTYFIKAT JAKOŚCI:

certyfikat

 

POKROWIEC:

MagnetoTerapia Aloe:

Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości niepikowanej dzianiny poliestrowej o gramaturze 100% poliester. Włókna pokrowca są nasączone ekstraktem z liści aloesu, który działa regeneracyjnie i wspomaga ukrwienie. Magnetyczne włókna mają właściwości antyzapalne, pomaga przy bezsenności i zmęczeniu. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 60°C, co znacznie poprawia właściwości antyalergiczne materaca. Zdejmowany pokrowiec z zamkiem. Pokrowiec jest antyalergiczny.potah Magnetoterapia Aloe

 

MagnetoTerapia Plus:

Pokrowiec pikowany wykonany z wysokiej jakości niepikowanej dzianiny poliestrowej o gramaturze 100% poliester. Włókna pokrowca są nasączone ekstraktem z liści aloesu, który działa regeneracyjnie i wspomaga ukrwienie. Magnetyczne włókna mają właściwości antyzapalne, pomaga przy bezsenności i zmęczeniu. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 60°C, co znacznie poprawia właściwości antyalergiczne materaca. Zdejmowany pokrowiec z zamkiem. Pokrowiec jest antyalergiczny. Pokrowiec jest pikowany owatą 80g.

potah Magnetoterapia Plus

 

Przy zamówieniach nietypowego rozmiaru jest wymagana zaliczka lub płatność przelewem przed przekazaniem do produkcji w minimalnej wysokości 50 %.

Niektóre obrazki mogą być wyłącznie ilustracją.