Dziękujemy, za wybranie naszego sklepu i bardzo chętnie zorganizujemy transport wybranego towaru do waszego domu.


 

Dostawa

 

1. Zamówione towary są dostarczane do klienta poprzez przedstawiciela firmy kurierskiej.
2. Dostawa jest zazwyczj realizowana do 2-5 dni od wypełnienia zamówienia, ale może się przedłużyć do 14 dni roboczych.
3. Kurier nie ma obowiązku wnoszenia materaca do domu, wniesienie materaca jest możliwe za dodatkową opłatą i po uzgodnieniu z obsługą sklepu.
4. Jeżeli nie pasuje termin czy godzina dostawy jest możliwe umówienie się z kurierem na inny termin lub z naszą obsługą pod nr  32-707-10-38
5. Śledzenie przesyłek jest możliwe na naszych stronach. Proszę napisać do naszej obsługi o numer przesyłki na sklep@materacetanie.pl

6. Koszt dostawy wynosi 19 zł. Darmowa dostawa jest od 800 zł.
7. W przypadku chwilowego braku zamówionego towaru w magazynie czas ten może się przedłużyć. W takim przypadku klient każdorazowo jest informowany, pocztą elektroniczną lub telefonicznie, niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Warunki realizacji zamówień nietypowych są każdorazowo ustalane z klientem indywidualnie.

 

       


W naszym sklepie nie musisz martwić się o swoje pieniądze. Zawsze gwarantujemy 100% pewność dostawy towaru, a w przypadku, gdy twoje towary nie będą zgodne, zwrócimy Ci pełną kwotę + koszt dostawy na konto. Dodatkowo masz 30 dni na przetestowanie.Płatność

Rozliczenie transakcji jest możliwe gotówką przy odbiorze towaru ( za pobraniem ).


 

 Artline Corporation s.r.o.

ul. Pasecký žleb

760 01 Zlín

Czech Republic

 

REGON: 24757284

NIP: CZ24757284

KRS: C 99633 zapisana w Sądzie Okręgowym w Brne

 


 

1. Klient może składać zamówienia w Sklepie Internetowym przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę na stronie internetowej www.materacetanie.pl z wyłączeniem czasu kiedy strona internetowa z uwagi na przerwy serwisowe lub z innych przyczyn technicznych nie może być wyświetlana.

 

2. Klient oświadcza, że przed zawarciem umowy z Artline Corporation s.r.o. zapoznał się z Regulaminem.

 

3. Składanie zamówień następuje poprzez wskazanie Towaru, wypełnienie formularza danych osobowych, wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, akceptację postanowień Regulaminu, wybór warunków dostawy, sposobu płatności oraz potwierdzenie zamówienia na stronie internetowej www.materacetanie.pl

 

4. Złożenie zamówienia stanowi złożenie przez Klienta Artline Corporation s.r.o. oferty nabycia Towarów będących przedmiotem zamówienia.

 

5. Po złożeniu zamówienia Artline Corporation s.r.o. przesyła na podany przez Klienta w formularzu adres e-mail potwierdzenie rejestracji zamówienia, które jest oświadczeniem Artline Corporation s.r.o. przyjęciu oferty złożonej przez Klienta. Potwierdzenie jest również wysłane e-mailem.

 

6. Za Towary prezentowane w Sklepie Internetowym oraz dostawę Klient może według swego wyboru zapłacić:

 

Rozliczenie transakcji może nastąpić w następujący sposób:
-  gotówką przy odbiorze towaru (za pobraniem).


7. Dostawa Towaru następuje za pośrednictwem firmy kurierskiej (DPD ) na wskazany przez Klienta w zamówieniu adres w terminie do 14 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. Podane numery telefonu zostają również udostępniane kurierowi firmy spedycyjnej realizującej przesyłkę w celu ułatwienia kontaktu z Klientem w przypadku trudności z dostarczeniem przesyłki na wskazany przez Zamawiającego adres. Dzień wcześniej zsotanie wysyłany SMS o dostawie towaru.

 

8. Towary są dostarczane wyłącznie na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej.

 

9. Na stronie internetowej Sklepu Internetowego Artline Corporation s.r.o. wskazuje, wyraźnym sposobem, jasne i czytelne informacje o wskazanych wyżej ograniczeniach dotyczących dostarczania Towarów i akceptowanych sposobach płatności.

 

10. Najpóźniej w chwili wyrażenia przez Konsumenta woli związania się z umową, Artline Corporation s.r.o. poprzez jasną i zrozumiałą informację umieszczoną na stronie Sklepu Internetowego wykonuje obowiązki informacyjne wskazane art. 12 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, a w szczególności informacje dotyczące głównych cech świadczenia Artline Corporation s.r.o., oznaczenia Artline Corporation s.r.o., łącznej ceny, prawa odstąpienia od umowy.

 

11. Bezpośrednio przed złożeniem zamówienia Artline Corporation s.r.o. dostarcza Klientowi w sposób jasny i widoczny na stronie internetowej informacje o głównych cechach świadczenia z uwzględnieniem przedmiotu świadczenia oraz sposobu porozumiewania się z Klientem, łącznej cenie za Towar wraz z podatkami, a także opłatach za transport, dostarczeniu, usługach kurierskich.

 

12. Artline Corporation s.r.o. zapewnia, aby Klient w momencie składania zamówienia wyraźnie potwierdził, że wie, że zamówienie pociąga za sobą obowiązek zapłaty, co następuje poprzez kliknięcie przycisku Wyślij zamówienie z obowiązkiem zapłaty.

 

13. Klient wyraża zgodę na przesłanie przez Artline Corporation s.r.o. faktur VAT i faktur korygujących drogą elektroniczną bez podpisu wystawcy na podany przy składaniu zamówienia adres e–mail. Faktury VAT oraz faktury korygujące będą wystawiane, przesyłane i archiwizowane przez Artline Corporation s.r.o. zgodnie z przepisami prawa, w tym z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 20 grudnia 2012 r. w Sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej, zasad ich przechowywania oraz trybu udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej, w szczególności z zachowaniem ich integralności i autentyczności. Jeżeli Artline Corporation s.r.o. nie może spełnić świadczenia z tego powodu, że przedmiot świadczenia nie jest dostępny, to zawiadamia o tym Klienta na podany przy złożeniu zamówienia adres e–mail lub telefonicznie i zwraca uiszczone należności niezwłocznie, najpóźniej jednak w terminie 14 dni od zawarcia umowy w przypadku, gdy Klient wybrał opcję płatności z góry.

 

14. Ceny Towarów w Sklepie Internetowym umieszczane są przy Towarach na stronie www.materacetanie.pl

 

  • wyrażone są w złotych polskich,

  • są cenami brutto (zawierają podatek VAT),

  • nie zawierają informacji o kosztach przesyłki Towarów.

 

15. Ceną za dokonany zakup w Sklepie Internetowym, która wiąże Klienta, jest cena Towaru podana w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się umową na stronie Sklepu Internetowego powiększona o koszty przesyłki Towaru na adres podany przez Klienta.

 

16. W przypadku realizacji zamówień niestandardowych wymagana jest przedpłata w wysokości 50% wartości zamówienia.

 

17. Najpóźniej w chwili dostarczenia zamówionych Towarów wysyłamy za pomocą poczty elektronicznej potwierdzenie zawarcia umowy na Państwa adres e-mail. Potwierdzenie zamówienia zawiera informacje, o których mowa w art. 12 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, a w szczególności informacje dotyczące głównych cech świadczenia Artline Corporation s.r.o., oznaczenia Artline Corporation s.r.o., łącznej ceny, prawa odstąpienia od umowy, rozszerzonego prawa do zwrotu towaru, trybu postępowania reklamacyjnego i gwarancji.

 

18. Gwarancja jest zawsze w opisie towaru i będzie widoczna na fakturze VAT, postępowanie reklamacyjne, prawo odstąpienia od umowy i cały regulamin są dołączone w potwierdzeniu zamówień.

 

19. Po wysłaniu przez Artline Corporation s.r.o. zakupionych artykułów otrzymasz wiadomość e-mail z dołączoną fakturą. Faktura zawiera informacje o Twoim zamówieniu, adres dostawy, sposób płatności, ceny, gwarancji na towar.

 

20. Śledzenie przesyłek jest możliwe na naszych stronach. Proszę napisać do naszej obsługi o numer przesyłki na sklep@materacetanie.pl

 

21. Jeżeli jest w opisie napisane Dostawa Darmowa, spoczywa płatność na sprzedawcy.

22. W przypadku chwilowego braku zamówionego towaru czas ten może się wydłużyć. W takim przypadku klient jest każdorazowo informowany, pocztą elektroniczną lub telefonicznie, niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Warunki realizacji zamówień nietypowych są każdorazowo ustalane z klientem indywidualnie.

23. W uzasadnionych przypadkach Sklep zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty – przy zamówieniu nietypowych rozmiarów.


Dostawa i płatność